Bieżące wyniki olimpiad i konkursów

Rok szkolny 2021/2022

 

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Sylwia Potaman
  • Etap szkolny: 8 osób
  • Etap okręgowy: Paulina Łapko 3B, Zuzanna Rafa 1B, Dominika Białek 3C, Mateusz Ceholnyk 1C, 

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Kryśków, mgr Kamila Mrozicka-Kałuziak, mgr Ewa Turek
  • Etap szkolny: 7 osób
  • Etap okręgowy: Jakub Szewczyk 3A

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Joanna Grzechulska
  • Etap szkolny: 2 osoby
  • Etap okręgowy: Jakub Geniul 2B - finalista

OLIMPIADA HISTORYCZNA

  • Nauczyciel: dr Maciej Maciejowski
  • Etap szkolny: 2 osoby
  • Etap okręgowy: Szymon Bramen 2B, Dominik Torczyński 1C

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

  • Etap szkolny: 7 osób
  • Etap okręgowy: Barbara Cedro 3B, Katarzyna Buczko 3B, Katarzyna Dzik 3B, Jakub Dzwonek 3B, Aleksander Głowacki 2B
  • Etap centralny: Katarzyna Buczko 3B

OLIMPIADA CHEMICZNA

  • Nauczyciel: dr Monika Gąsiorowska
  • Etap szkolny: 8 osób
  • Etap okręgowy: Natalia Cybulska 3C, Magdalena Możejko 3C, Agnieszka Jaskuła 3C, Jakub Dzwonek 3B, Aleksander Kasperczak 3B, Łukasz Gołąb 2B

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

  • Nauczyciel: mgr Barbara Grabowska
  • Etap szkolny: 4 osoby
  • Etap okręgowy: Jakub Szewczyk 3B, Jakub Oględzki 3A, Igor Podgórski 2A
  • Etap centralny: Jakub Szewczyk 3B, Jakub Oględzki 3A, Igor Podgórski 2A

OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap szkolny: 15 osób
  • Etap okręgowy: Barbara Cedro 3B, Jakub Dołęga 1C

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU

  • Nauczyciel: mgr Jolanta Stasiak
  • Etap szkolny: 2 osoby
  • Etap okręgowy: Martyna Maras 3C, Agnieszka Jaskuła 3C
  • Etap centralny: Martyna Maras 3C, Agnieszka Jaskuła 3C - Finalistki

OLIMPIADA WIEDZY O MÓZGU

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap szkolny: 10 osób
  • Etap okręgowy: Katarzyna Buczko 3B, Barbara Cedro 3B, Katarzyna Schmidt 2B
  • Etap centralny: Katarzyna Buczko

OLIMPIADA WIEDZY TEOLOGICZNEJ

  • Nauczyciel: ks. mgr Michał Mikołajczak
  • Etap szkolny: 25 osób
  • Etap okręgowy: Jakub Dołęga 1C, Zuzanna Wolny 3C - laureatka 1-mca
  • Etap centralny: Zuzanna Wolny 3C - Finalistka

OLIMPIADA FRANCISZKAŃSKA

  • Nauczyciel: mgr Katarzyna Piotrowska
  • Etap szkolny: 10 osób
  • Etap diecezjalny: Zuzanna Wolny 3C, Amelia Zięba 3C, Agata Grzejda 3B
  • Etap centralny: Zuzanna Wolny 3C, Amelia Zięba 3C, Agata Grzejda 3B

OLIMPIADA MISYJNA ZNAJOMOŚCI AFRYKI

  • Nauczyciel: mgr Barbara Grabowska
  • Etap szkolny: 4 osoby
  • Etap okręgowy: Szymon Bramen 2B, Maria Kantek 1C

OLIMPIADA- LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA

  • Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński
  • Etap szkolny: 1 osoba

OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

  • Nauczyciel: mgr Joanna Grzechulska
  • Etap szkolny: 6 osób

OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

  • Nauczyciel: dr Katarzyna Nowacka-Bandosz
  • Etap szkolny: 9 osób

 

Adres

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Al. Wojska Polskiego 76, 70-481 Szczecin

tel. 91 423 38 57, mail: sk@sk.edu.pl

Kadra

Dyrektor: mgr Maciej Muszyński

Zastępca: mgr Magdalena Biskup

Pedagog: mgr Joanna Ronka

Prefekt: ks. Michał Mikołajczak

Dane

ROK ZAŁOŻENIIA: 1992

NIP: 852-23-65-408

REGON: 321299810

KONTO: 33 1500 1113 1211 1001 5510 0000

Copyright (c) Liceum Katolickie 2016. Administrator: Krzysztof Sobczak. All rights reserved.