Bieżące wyniki olimpiad i konkursów

 

Rok szkolny 2019/2020

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Sylwia Potaman
  • Etap szkolny: 9 osób
  • Etap okręgowy: Weronika Gosk 2 C, Agnieszka Jaskuła 1 C, Zuzanna Wolny 1 C, Maria Woszczyło 3 C, Justyna Kniaź 3 C

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Kryśków, mgr Kamila Mrozicka-Kałuziak
  • Etap szkolny: 6 osób
  • Etap okręgowy: Bianka  Sosnowska 3 C

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Joanna Grzechulska
  • Etap okręgowy: Elizabeth Horvat 2a, Wiktoria Hawro 1b

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

  • Nauczyciele: mgr Dorota Sroka, mgr Magdalena Biskup
  • Etap szkolny: 13 osób
  • Etap okręgowy: Jakub Senko 3b, Joanna Mech 3b, Michał Sulikowski 3b

OLIMPIADA CHEMICZNA

  • Nauczyciel: dr Monika Gąsiorowska
  • Etap międzyszkolny: Jakub Senko 3b, Jonasz Kubik 3b
  • Etap okręgowy:

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

  • Nauczyciel: mgr Barbara Grabowska
  • Etap szkolny: Jakub Szewczyk 1a, Igor Podgórski 1a, Małgorzata Przezdomska 2a, Karol Dziatko 3a

OLIMPIADA HISTORYCZNA

  • Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński
  • Etap okręgowy:

OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap wojewódzki: Barbara Cedro 1 B, Joanna Mech 3 B, Michał Sulikowski 3 B

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU

  • Nauczyciel: mgr Jolanta Stasiak
  • Etap okręgowy: Agnieszka Jaskuła 1c, Martyna Maras 1c

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

  • Nauczyciel: prof. dr hab. Tomasz Sikorski
  • Etap szkolny: Adam Smoliński 2c, Wiktor Janda 2c.
  • Etap okręgowy:

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

  • Nauczyciel: ks. Michał Mikołajczak
  • Etap szkolny: 14 osób
  • Etap okręgowy: Weronika Iwaniec 1a, Gabriela Sawicka 2c, Małgorzata Przezdomska 2a, Justyna Abramowska 1c, Łukasz Szymankowski 2c

OLIMPIADA FRANCISZKAŃSKA

  • Nauczyciel: mgr Katarzyna Piotrowska
  • Etap okręgowy: Julia Sadzikowska 1 B, Zuzanna Wolny 1 C, Martyna Korycko 3 C

OLIMPIADA WIEDZY O MÓZGU

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap okręgowy:

OLIMPIADA- LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA

  • Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński
  • Etap międzyszkolny: Antoni Wódecki 1b, Jakub Zmitrowicz 2c, Adam Smoliński 2c, Albert Byczkowski 2c
  • Etap okręgowy:

OLIMPIADA LINGWISTYCZNA

  • Nauczyciel: mgr Joanna Grzechulska
  • Etap szkolny: 12 osób
  • Etap okręgowy: Jakub Szewczyk 1 A, Michał Piwko 1 A.

 

Adres

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Al. Wojska Polskiego 76, 70-481 Szczecin

tel. 91 423 38 57, mail: sk@sk.edu.pl

Kadra

Dyrektor: mgr Maciej Muszyński

Zastępca: mgr Magdalena Biskup

Pedagog: mgr Joanna Ronka

Prefekt: ks. Michał Mikołajczak

Dane

ROK ZAŁOŻENIIA: 1992

NIP: 852-23-65-408

REGON: 321299810

KONTO: 33 1500 1113 1211 1001 5510 0000

Copyright (c) Liceum Katolickie 2016. Administrator: Krzysztof Sobczak. All rights reserved.