Bieżące wyniki olimpiad i konkursów

Rok szkolny 2020/2021

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Sylwia Potaman
  • Etap szkolny: 8 osób
  • Etap okręgowy: Hanna Jaskuła 3 C, Gabriela Sawicka 3 C, Dominika Białek  2 C, Zuzanna Burchard  2 C, Martyna Zawalska 2 C
  • Etap centralny:

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Kryśków, mgr Kamila Mrozicka-Kałuziak, mgr Ewa Turek
  • Etap szkolny: 4 osoby
  • Etap okręgowy:

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Kryśków, mgr Kamila Mrozicka-Kałuziak
  • Etap :

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Joanna Grzechulska
  • Etap okręgowy: Elizabeth Horvat 3 A, Jakub Geniul 1 B
  • Etap centralny: Elizabeth Horvat 3 A

OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap okręgowy: Alicja Bury-Burzymska 3 B

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

  • Nauczyciele: mgr Dorota Sroka, mgr Magdalena Biskup
  • Etap szkolny: 5 osób
  • Etap okręgowy: Basia Cedro 2 B, Kamila Kozłowska 3 B, Julia Sadzikowska 3 B

OLIMPIADA CHEMICZNA

  • Nauczyciel: dr Monika Gąsiorowska
  • Etap międzyszkolny:

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

  • Nauczyciel: mgr Barbara Grabowska
  • Etap szkolny: Jakub Szewczyk 2 A, Igor Podgórski 2 A, Jakub Wojciechowski 2 A, Jakub Jasiński 1 A, Mateusz Szachniewicz 1 A
  • Etap okręgowy: Jakub Szewczyk 2 A, Igor Podgórski 2 A- etap ustny, Jakub Wojciechowski 2 A, Jakub Jasiński 1 A

OLIMPIADA HISTORYCZNA

  • Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński
  • Etap okręgowy:

OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap szkolny: Katarzyna Dzik 2 B, Katarzyna Buczko 2 B, Julia Sadzikowska 3 B, Emilia Jońca 3 B
  • Etap okręgowy: Emilia Jońca 3 B
  • Etap centralny:

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU

  • Nauczyciel: mgr Jolanta Stasiak
  • Etap szkolny: Martyna Maras 2 C, Kinga Cibor 1 C
  • Etap okręgowy: Martyna Maras 2 C

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

  • Nauczyciel: prof. dr hab. Tomasz Sikorski
  • Etap szkolny: Adam Smoliński 3 C, Wiktor Janda 3 C,  Emanuela Con 3 C, Szymon Grala 3 C
  • Etap okręgowy: Wiktor Janda 3 C,  Emanuela Con 3 C, Szymon Grala 3 C
  • Etap centralny: Wiktor Janda 3 C,  Emanuela Con 3 C

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

  • Nauczyciel: ks. Michał Mikołajczak
  • Etap szkolny:
  • Etap okręgowy:
  • Etap centralny:

OLIMPIADA FRANCISZKAŃSKA

  • Nauczyciel: mgr Katarzyna Piotrowska
  • Etap szkolny: 8 osób
  • Etap okręgowy: Zuzanna Wolny 2 C, Amelia Zięba 2 C, Weronika Schmidt 2 B
  • Etap centralny:

OLIMPIADA WIEDZY O MÓZGU

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap szkolny: 13 osób
  • Etap okręgowy: Katarzyna Dzik 2 B, Krzysztof Szponar 2 C, Katarzyna Buczko 2 B, Weronika Giza 2 B,
    Barbara Cedro 2 B, Julia Sadzikowska 2 B, Emilia Jońca 3 B, Igor Pawicki 3 B, Justyna Abramowska 2 C, Mikołaj Woronko 2 C
  • Etap centralny:

OLIMPIADA- LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA

  • Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński
  • Etap szkolny: Jakub Zmitrowicz 3 C
  • Etap okręgowy: Jakub Zmitrowicz 3 C

OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

  • Nauczyciel: mgr Joanna Grzechulska
  • Etap szkolny: Jakub Szewczyk, Jakub Oglęcki, Paulina Bieniek, Łukasz Strzelczyk, Maciej Jarząbek, Michał Piwko- wszyscy 2 A
  • Etap okręgowy: Jakub Szewczyk 2 A, Łukasz Strzelczyk 2 A

III OLIMPIADA PEDAGOGICZNA:EDUKACJA-WYCHOWANIE-POMOC

  • Nauczyciel: mgr Joanna Ronka
  • Etap centralny:

 

Adres

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Al. Wojska Polskiego 76, 70-481 Szczecin

tel. 91 423 38 57, mail: sk@sk.edu.pl

Kadra

Dyrektor: mgr Maciej Muszyński

Zastępca: mgr Magdalena Biskup

Pedagog: mgr Joanna Ronka

Prefekt: ks. Michał Mikołajczak

Dane

ROK ZAŁOŻENIIA: 1992

NIP: 852-23-65-408

REGON: 321299810

KONTO: 33 1500 1113 1211 1001 5510 0000

Copyright (c) Liceum Katolickie 2016. Administrator: Krzysztof Sobczak. All rights reserved.