Dzień Nauczyciela

W dniu 11.10.2023 r.  obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczęła się od Mszy św. sprawowanej przez ks. dyrektora CASK Michała Mikołajczaka i ks. prefecta Jakuba Rogowskiego w intencji wszystkich pracowników szkoły. W trakcie mszy św. klasy pierwsze uroczyście ślubowały na sztandar szkoły, że będą godnymi uczniami naszej szkoły. Po mszy św. miała miejsca oficjalna część imprezy z przemówieniami i życzeniami dyrekcji szkoły. Uroczystość (błyskotliwie) poprowadzili uczniowie klasy 3 a - Tomek i Maciek.

Dyrekcja szkoły oraz Samorząd uczniowski pożegnali ks. Michała Mikołajczaka, który przez wiele lat był prefektem naszej szkoły. Ks Michał Mikołajczak był świetnym organizatorem wszystkich wyjazdów szkolnych, rekolekcji itp., wspaniałym nauczycielem, wsparciem duchowym dla wielu uczniów i nauczycieli. Oklaskom nie było końca. Ks. Michał nadal będzie wspierał nasze liceum ale już jako V-ce Dyrektor CEASK. Dziękujemy i Wszystkiego Dobrego!
W trakcie uroczystości Dyrekcja szkoły wręczyła nagrody wyróżniającym się pracownikom szkoły oraz poinformowała o nagrodach przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki oraz Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Nagrody otrzymali:

Medal KEN
1. Pani Monika Gąsiorowska
Nagroda Ministra EiN
1. Katarzyna Piotrowska

Nagroda Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty:
1. Marek Hajdukiewicz
2. Agata Narloch
Nagroda Dyrektora Centrum Edukacyjnego Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej:
1. Danuta Dawidczyk
2. Justyna Popiałkiewicz
Nagroda Dyrektora KLO
1. Hanna Bartnik
2. Dorota Sroka

 Samorząd uczniowski wręczył w tym dniu Sowy- nagrody przyznawane nauczycielom naszego liceum przez uczniów w czterech kategoriach i tak:

  1. Nauczycielem Mistrzem została Pani Barbara Grabowska.
  2. Nauczycielem Żyletą została Pani Hanna Bartnik.
  3. Nauczycielem Wielbicielem Zadań Domowych - Pani Hanna Bartnik.
  4. Nauczycielem z Sercem Na Dłoni Pani Kałuziak-Mrozicka.

Serdecznie Gratulujemy :-)

Fot. A. Szewczyk

 

Adres

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Al. Wojska Polskiego 76, 70-481 Szczecin

tel. 91 423 38 57, mail: sk@sk.edu.pl

Kadra

Dyrektor: mgr Maciej Muszyński

Zastępca: mgr Magdalena Biskup

Pedagog: mgr Joanna Ronka

Prefekt: ks. Jakub Rogowski

Dane

ROK ZAŁOŻENIIA: 1992

NIP: 852-23-65-408

REGON: 321299810

Nowy numer konta: 10 1090 2268 0000 0001 5103 6074

Copyright (c) Liceum Katolickie 2022.