Młodzi tytani nauki

Wkrótce po rozpoczęciu roku szkolnego grupa uczniów licząca około 30 osób miała możliwość skupić się tylko i wyłącznie na swoim ulubionym przedmiocie. Było to możliwe dzięki wyjazdowi na trzy dni do Wisełki.

Matematycy, na zajęciach poznawali nowe zagadnienia z matematyki i sposoby rozwiązywania zadań konkursowych. Ponieważ zajęcia były prowadzone przez uczniów, więc były one dla nich okazją do  sprawdzenia się w nowej roli – nauczyciela matematyki.

Grupa geografów skupiła się na poważnych przygotowaniach do olimpiady- nie tylko ciężko pracowali z książkami i atlasami, ale też na zajęciach terenowych mieli okazję zobaczyć w naturze to, o czym się uczą.

Chemicy także skupili się na przygotowaniach do olimpiady – dzielnie walczyli z trudnymi zadaniami.

Ponieważ pogoda była wspaniała, więc nie mogło zabraknąć czasu na spacery nad morze, nad jezioro, czasu na ognisko i podziwianie Drogi Mlecznej.

Było świetnie, więc za rok też pojedziemy.

AN