(-: Iskierka Radości :-)

Ruszyła 19 edycja akcji charytatywnej „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości.”

Celem akcji jest zaktywizowanie młodzieży do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom. Efektem tej aktywności będzie zebranie artykułów papierniczych i chemicznych oraz funduszy jako materialnego wsparcia najuboższych. 30 listopada w Galerii Kaskada odbyło się uroczyste rozpoczęcie akcji, podczas którego miały miejsce występy szkół  biorących udział w akcji. KLO reprezentowała Izabela Bornowska z klasy 1b tańcząc do składanki przebojów Michaela Jacksona. Iza z wyjątkową precyzją oddała sposób poruszania się na scenie Michaela Jacksona.

Od 2 do 9 grudnia w naszej szkole miały miejsce Słodkie Dni w ramach charytatywnej akcji pn. „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości" (edycja 19).

Przez cały tydzień,  wszystkie klasy w  wyznaczonych dniach przynosiły pyszne ciasta, aby je sprzedać a środki uzyskane przekazać na rzecz akcji charytatywnej. Uczniowie z radością i smakiem włączyli się w akcję. Przepyszne słodkości, serniki, babki, muffinki, makowce błyskawicznie znikały ze szkolnego stolika. Dziękujemy wszystkim za pomoc i przygotowanie Słodkich Dni.